Първа смърт от употреба на електронни цигари в САЩ
Пациент в Илинойс е развил остро респираторно заболяване, свързано с употребата на тези цигари
Пациент в Илинойс е развил остро респираторно заболяване след употреба на електронни цигари
Пациент в американския щат Илинойс почина след остро респираторно заболяване, свързано с употреба на електронни цигари, съобщи Би Би Си. Това е първият подобен случай в САЩ, смятат здравни служители. Според Центъра за контрол и превенция на болестите в 22 американски щата има 193 „потенциални случая“. В много от тях се вдишва THC, основният активен компонент в канабиса. Случаите са регистрирани в рамките на два месеца между 28 юни и 20 август.
Абонирай се!
Абонамент за списание BGlobal може да заявите:-във фирма &bd...