В Добрич канят Павлова да шофира в града

BusinessGlobal
BusinessGlobal / 22 November 2015 14:22 >
В Добрич канят Павлова да шофира в града

Над 100 автомобила излязоха в Добрич на протест срещу поскъпването на винетките, информира "Нова телевизия".

С българския трибагреник и стикери "протест" автомобилите потеглиха във внушителна колона по основните булеварди в града. Протестиращите заявиха, че няма да плащат винетки, защото пътищата, по които се движат са в безобразно състояние.

Хората недоволстваха и срещу наливането на пари в строителството на магистрали, докато в същото време междуградските пътища в Добричка област били осеяни с дупки.

Exit

Този уебсайт ползва “бисквитки”, за да Ви предостави повече функционалност. Ползвайки го, вие се съгласявате с използването на бисквитки.

Политика за личните данни Съгласен съм Отказ