
Над 100 автомобила излязоха в Добрич на протест срещу поскъпването на винетките, информира "Нова телевизия".
С българския трибагреник и стикери "протест" автомобилите потеглиха във внушителна колона по основните булеварди в града. Протестиращите заявиха, че няма да плащат винетки, защото пътищата, по които се движат са в безобразно състояние.
Хората недоволстваха и срещу наливането на пари в строителството на магистрали, докато в същото време междуградските пътища в Добричка област били осеяни с дупки.
Този уебсайт ползва “бисквитки”, за да Ви предостави повече функционалност. Ползвайки го, вие се съгласявате с използването на бисквитки.